15 Травня 2024
Новини

У Луцьку до кінця року - пільговий тариф на воду

У Луцьку до кінця року - пільговий тариф на воду

У Луцьку до кінця року збережеться пільговий тариф на водопостачання для населення.

Про це повідомляє КП «Луцькводоканал».

Досі серед обласних центрів тариф на водопостачання в Луцьку залишається найнижчим, при цьому зберігається якість води, яка відповідає стандартам централізованого водопостачання.

Тариф для лучан на воду становить 12,22 грн за 1 м³, при його реальній вартості 27 гривень. 14 гривень покривається з міського бюджету. Така ж сума виділяється на послуги каналізації. Відтак сума економії для кожної окремої родини лучанина становить 2500 грн в рік.

«Частково міський бюджет допомагає операційній діяльності підприємства, зменшуючи вартість енергоресурсів, впровадженню енергоефективних заходів, які позитивно впливають на роботу водоканалу, реалізацію великих інфраструктурних проєктів, які в перспективі забезпечуватимуть кращу якість послуг», – йдеться в повідомленні.

Попри ці витрати, тариф для населення буде залишатись пільговим. Однак розглядаються варіанти підвищення тарифу для бізнесу, підприємств та ресторанів, які надають послуги та отримують прибутки. Це буде зроблено, аби зменшити навантаження на бюджет. Тариф для населення залишиться незмінним до кінця 2024 року.

До слова, тариф на електроенергію для підприємства за останні 5 років зріс у 2,7 раза. 50 відсотків вартості послуги водопостачання складає саме ціна електрики.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, вода, луцькводоканал
В тему