Поради

Самі неохайні жінки в гороскопі

Самі неохайні жінки в гороскопі

Поки одні знаки зодіаку, на кшталт педантичних і охайних Дів, розкладають усе по поличках і драють кожен квадратний метр свого житла, інші, здається, давно махнули рукою на той хаос, який діється в їхньому домі та житті.

Телець

Незважаючи на те, що представники цього знаку зодіаку досить міцно стоять на ногах і вважають за краще нести все в дім, все в сім'ю, підтримувати порядок довкола себе вони так і не навчилися. В основному їм просто ліньки витрачати час на прибирання, а коли осяяння все ж таки приходить, Тільці просто розпихають зайве по кутах і забувають про проблему на якийсь час. Доки безладдя не відвоює весь вільний простір і не доведеться шукати когось, хто розставить усе по місцях (самі вони, на жаль, з цим просто не впораються).

Лев

Ці царські особи хоч і вміють трудитися, проте все, що стосується прибирання, приводить їх у зневіру. І якщо в суспільстві вони намагаються тримати марку, то вдома розслабляються і пускають на самоплив. Вони намагаються не помічати розкидані речі та мотлох, сконцентрувавши увагу на важливіших для них дрібницях.

Водолій

Для представників цього знаку зодіаку творчий чи побутовий безлад є нормою. Вперше потрапивши до них у будинок, ви здивуєтеся тій кількості дрібничок і незрозумілих речей, які з такою завзятістю збирали неординарні Водолії. У них, звичайно, трапляються напади чистоти, але цього, на жаль, вистачає ненадовго.

Стрілець

Гіперактивні та товариські представники цього знаку зодіаку можуть довгий час заплющувати очі на бардак, що панує в їхньому домі та житті. Їм більше до вподоби галасливі вечірки та зустрічі з друзями, ніж необхідність наводити чистоту. Але коли справа сприймає серйозний оборот і хаос практично заповнює собою все навколо, Стрільці засукають рукави і сходять до збирання.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: поради астролога, жінки, гороскоп
В тему