Часте вживання чаю з цукром може завдати шкоди здоров'ю.
Про це розповіла лікарка-дієтологиня Олена Соломатіна.
За словами фахів чині, чай із цукром здатний довести до діабету і ожиріння.
При цьому, якщо пити солодкий чай помірно, то організм буде отримувати енергію із-за підвищення рівня глюкози в крові.
«Можна випити такий чай перед серйозним виступом або іспитом: це додасть бадьорості. Однак потрібно бути обережніше, тому що через деякий час ефект пропаде », - застерегла експерт.
За її словами, коливання рівня цукру в крові особливо небезпечні для людей з переддіабетичним станом або діабетом. З неприємних наслідків лікар також назвала зайву вагу і карієс.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Знову потруїлися люди: де найбільша небезпека?
22 Червня 2026
Помер військовий хірург з Волині Андрій Кострубський
22 Червня 2026
Знайти цілющу моршинську воду помогла сама Богородиця?!
18 Червня 2026
На Волині з шиї жінки дістали 8-сантиметрового паразита
8 Червня 2026
Як війна та стрес вплинули на здоров’я жінок
1 Червня 2026
Ці дари природи помагають нам бути здоровими
26 Травня 2026
Реклама







