Поради

Головні помилки першого побачення: список

Головні помилки першого побачення: список

Перше побачення – справа непроста. Всі ці очікування, нерви, незручність.

Доводиться приймати безліч рішень - від того, куди піти, до того, як привітати свою пару. Деякі перші побачення приречені з самого початку, в той час як інші не вдаються через поширених помилок, які ви, ймовірно, робите.

Психотерапевт і експерт з відносин Ніл Вілкі розповів про десять поширених помилок, які люди роблять на перших побаченнях.

Думати, що все пройде ідеально

Не варто піднімати перше побачення до такої міри, що все, що не буде ідеальним, стане для вас розчаруванням. За словами експерта, ви обоє люди і недосконалі, крім цього, існує нескінченна кількість речей, які можуть зробити зустріч не ідеальною. Якщо ж ви шукаєте ідеал, то ваше життя може бути повне розчарувань.

Думати, що це буде катастрофа

Не варто йти протилежним шляхом і збиратися на побачення, чекаючи, що воно буде жахливим - ви просто налаштуєте себе на невдачу. Якщо ви заздалегідь погано себе налаштуєте, то будете шукати підтвердження цьому, і цілком можливо, що виявитеся праві. Якщо ж замість цього ви поставите перед собою мету зав'язати цікаву розмову з новою людиною, то швидше за все досягнете цього і навіть більшого.

Надмірно планувати

Ви дізналися всі про місце зустрічі, спланували, що будете їсти та пити, і розрахували, скільки часу займе дорога туди і назад, вивчили всі сторінки партнера в соцмережах. Однак, як ви впораєтеся, якщо щось піде не за планом? Замість усього цього просто розслабтеся і дозвольте побаченню розвиватися самостійно.

Бути напруженим

Важко встановити зв'язок і відчути ту іскру, коли ви все обмірковуєте і відмовляєтеся бути відкритим. Це важливе побачення, тому ви будете відчувати тривогу і постійно турбуватися про те, як ви виглядаєте і що говорите. Ви також можете постійно порівнювати його зі своїми очікуваннями. Він на півсантиметра вище або нижче, ніж в профілі? Чи справді він відповідає заявленому віку? У нього більше зморшок, ніж на фотографії? Що на ньому надіто? Якщо всі ці питання звучать у вашій голові, то на чому ви дійсно можете зосередитися? Менше семи секунд потрібно, щоб скласти враження про людину, яка може закріпитися у вашій свідомості. Шукайте в ньому те, що вам подобається, а не те, що вам не сподобалося і концентруйтеся на цьому.

Занадто багато говорити

Прагніть до збалансованої бесіди, а не до монологу протягом усього вечора. Ви можете так нервувати, що буде здаватися, що ви повинні заповнити будь-яку хвилину тиші. Постарайтеся розслабитися - задавайте питання і слухайте відповіді.

Допитувати супутника

Переконайтеся, що ви не закидаєте свого співрозмовника нескінченним потоком запитань - це може стати схожим на занадто інтенсивну співбесіду. Якщо він починає потіти і смикатися, це може бути ознакою того, що вам потрібно зменшити оберти.

Не слухати

Вся ваша увага не повинна бути зосередженою на тому, що ви збираєтеся сказати далі. Ті слова, які змусять його думати, що ви розумні, дотепні і прекрасні, важливі, але не забувайте потрудитися послухати, що говорять вам у відповідь. Інакше людина зрозуміє, що ви не слухаєте. Замість цього, якщо ви дійсно добре слухаєте і задаєте відкриті питання про почуття, він буде думати, що ви дивовижна.

Розмови про колишніх

Не робіть цього. Відпустіть минуле і не дозволяйте його впливу прокрастися в те, що повинно стати новим періодом у вашому житті.

Розмови про своїх дітей

Ні, батьки, вам не потрібно тримати в строгому секреті той факт, що у вас є діти. Але пам'ятайте, що це побачення присвячено вам, а не вашому чаду. Коли у вас є діти, вони дуже важливі для вас, але не повинні бути головною темою вашого першого побачення. Якщо ви будете говорити тільки про них, то ваш супутник може задуматися, чи є у вас своє життя.

Не говорити про свої почуття

Кінець першого побачення - це дуже важливий момент неповернення. Потрібно вирішити, в якій точці ви перебуваєте в діапазоні від «ніколи не хочу його більше бачити» до «давай одружимося завтра»? Що ви можете сказати, що з найбільшою ймовірністю приведе вас до бажаного результату? Перевірте свої три центри інтелекту: голову, серце і інтуїцію. Що кожен з них думає про ваше побачення?

Потім визначтеся зі своїм наступним кроком. Якщо це «ні», то скажіть про це м'яко і ввічливо. Нечесно тримати людину в напрузі. Якщо «можливо», запитайте його про те, що б він хотів, щоб сталося далі. Це дасть вам краще уявлення про його почуття. Якщо ж ви хочете побачити його знову, скажіть про це м'яко і домовтеся про наступну зустріч. Якщо ви відчуваєте себе дуже добре, але не кажете про це, можете втратити прекрасну можливість.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: стосунки, чоловіки, жінки, психологія
В тему

Останні матеріали