Поради

Самі балувані жінки за знаком Зодіаку

Самі балувані жінки за знаком Зодіаку

Хто зі знаків зодіаку претендує на місце самої розпещеної принцеси? Кому завжди мало уваги і подарунків, хто завжди хоче більшого? І, що важливо, отримує бажане?

Водолій

Їм завжди все потрібно по максимуму і з величезною віддачею. Гуляти, так гуляти, тусити до зорі, а бажати - найдорожче і не завжди потрібне! Якщо не готовий дістати зірку з неба, жінка-Водолій швидко знайде того, хто зможе. Їй потрібні враження і розваги, вона схожа на радісну дитину, що очікує диво на кожному кроці, і коли з'являється той, хто може стати таким чарівником, вона з радістю піде за ним!

Лев

Левиця любить дорогі подарунки, ефектні речі. Їй важливо справляти враження на оточуючих, показувати свою «здобич». Або треба бути дуже незвичайною людиною або дійсно приготуватися задовольняти нестандартні капризи. Тому з порожнім гаманцем в лігво Левиці краще не приходити.

Риби

Риби обожнюють грати роль маленьких балуваних дівчаток, причому просто грошовим переказом від них не відкупишся. Їм потрібні події, пригоди, подорожі, а найголовніше - постійна залученість партнера в усі ці заходи. Якщо чоловік до цього не готовий, Риба почне активно збирати навколо себе однодумців і, на жаль, незабаром може виявитися так, що в цьому колі є той, хто готовий розділяти її захоплення, вислуховувати і розуміти. Результат такого повороту очевидний - жінка-Риба піде туди, де їй приділятимуть весь свій час, сили і увагу.

Близнюки

Близнюки теж вважають, що гідні всього самого кращого, і, переважно, у фінансовому еквіваленті. Довго чекати і терпіти важкі часи вони точно не стануть, а переключаться на того, хто зможе відповідати їх уявленням про рівень достатку і комфорту. Близнюки дуже люблять новинки зі світу гаджетів, брендові речі. Готуйтеся брати понаднормову роботу і кредити - Близнюкам так само властиво швидко дмухнути і загорятися новими бажаннями!

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: прогноз астрологів, поради астролога, жінки, цікаво знати
В тему

Останні матеріали