Поради

Самі наглі люди за знаком Зодіаку

Самі наглі люди за знаком Зодіаку

Хтось звик відкривати двері ногою, а комусь важко попросити про саму незначну послугу. Кому ж зірки відсипали надлишок нахабства і самовпевненості?

Близнюки

Близнюки досить часто бувають звинувачені в цьому пороці. Справа в тому, що вони щиро впевнені в тому, що весь світ повинен існувати тільки для них і бувають вкрай здивовані, коли стикаються зі зворотною точкою зору. Тому перебивати, ображати, ігнорувати норми пристойності, просто тому що «мені треба» цілком в їх дусі.

На захист їх можна сказати тільки про те, що вони можуть щиро не розуміти, що вони порушують норми пристойності, і якщо їм на це вказати, вони готові вибачатися і навіть міняти стратегію поведінки. Правда, тільки з конкретною людиною і в конкретному випадку.

Овен

Ще один відомий нахаба - це Овен. Тут нахабство підживлюється спрагою домогтися за будь-яку ціну своєї мети і є, скоріше, «побічним ефектом» цілеспрямованості. Овен, який хоче чогось домогтися, легко змітає все на своєму шляху - якщо це потрібно, і також перетворюється в дуже лагідного баранчика, знову ж таки, якщо того вимагають обставини. Їх гарячий темперамент і буйну вдачу створюють їм репутацію одного з нахабних знаків зодіаку, але у нас є й інші гідні претенденти на це звання.

Скорпіон

Наприклад, це Скорпіон. Він теж з тих, хто бачить мету, а перешкод не бачить, тому просто буде методично і планомірно її домагатися або ж, якщо комусь не пощастить, її добивати. Він відкриє будь-які двері, і це буде не прямолінійність Овна і наївність Близнюка. Ні, тут буде задіяна і хитрість, і інтрига, і підкуп. І так, якщо раптом хтось сумнівається - Скорпіону не соромно. Він захотів і він домігся, а по дорозі ще й отримав задоволення від інтриг, скандалів і розслідувань.

Козеріг

І ще один учасник цього клубу - Козеріг. Його зацикленість на собі і своїх переживаннях призводить до того, що він втрачає можливість думати про інших і про те, який впливають його вчинки на оточуючих. Тому він часто буває звинуваченим в нетерпінні, порушення кордонів і хамстві. І, звичайно ж, в нахабстві. Чому буває вкрай здивований - адже він нічого поганого не хотів, як так могло статися.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Люди, прогноз астрологів, поради астролога, гороскоп, психологія
В тему

Останні матеріали