Поради

Чому чоловіки втрачають інтерес до дружин

Чому чоловіки втрачають інтерес до дружин

Якщо вам трохи за 30, то, швидше за все, у вашому оточенні вже є достатня кількість шлюбів розпалися, де причиною стала зрада чоловіка або просто його відхід. Знайома ситуація? Давайте спробуємо зрозуміти, чому це відбувається.

Жінка-мати

У нашій культурі прийнято, щоб найголовнішою соціальною роллю жінки було материнство, просто кажучи – дитина на першому місці. З появою дитини саме її потреби стають головними, дружина перестає звертати увагу не тільки на чоловіка, але і на себе, про подружні стосунки, про секс не йдеться. І чоловік дуже часто залишає таку систему - йому просто немає в ній місця. Адже часто і до дитини його теж не допускають і чекають тільки одного: не заважати, утримувати сім’ю.

Вихід з цієї ситуації є – проговорити всі можливі зміни до появи дитини, подумати, хто буде допомагати мамі, де новоспечені батьки будуть брати час на себе і як справлятися з труднощами.

Неприваблива правда

У нас так само прийнято, щоб жінка витрачала багато часу на створення так званого ідеального образу себе: красивої, доглянутої, нафарбованої, підтягнутої. Коли починається спільне життя, приховати видимі або уявні недосконалості стає все складніше. Дехто примудряється вставати на годину раніше чоловіка, щоб бути в «повній бойовій готовності» до його пробудження.

Якщо на старті жінка не готова показати чоловіку себе такою, яка вона є, про яку довіру може йти мова? Той, хто одягає маску, в прямому і переносному сенсі слова рано чи пізно зіткнеться з викриттям. Не варто захоплюватися зображенням того, ким ви не є - інакше розчарування неминучі.

Критика, ще більше критики!

Ще один руйнуючий фактор - наші жінки багато критикують, знецінюють, вчать. Жінка-вчителька, знову ж таки, жінка-мати пробуджується в шлюбі - і чоловік відчуває себе недбайливим учнем, який повинен догоджати і заслуговувати. Він і буде це робити до тих пір, поки не зустріне іншу - приймаючу, що захоплюється, схвалює. Можна переглянути свій стиль спілкування до того, як це сталося, і сім’я залишиться в цілості!

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Життя, чоловіки, жінки, шлюб, стосунки, кохання, психологія
В тему