Поради

Шкідливі кулінарні звички, яких треба позбутися

Шкідливі кулінарні звички, яких треба позбутися

Деякі дії господинь на кухні можуть просто зіпсувати страву, інші ж можуть стати по-справжньому небезпечними. Ось про які кулінарні звички краще забути.

Одна обробна дошка для всіх продуктів

Більшість продуктів не слід нарізати на одній дошці, нехай навіть в процесі приготування страви вони будуть змішані. Навіть якщо ви сполоснете поверхню, на якій різали сире м'ясо, а потім вирішите приготувати на ній, наприклад, бутерброди, навряд чи ви зможете бути абсолютно впевнені, що на дошці не залишилося дрібних частинок попереднього продукту. Вони легко потраплять на хліб, а це, як ви розумієте, може бути вельми небезпечно.

Розморожування і маринування продуктів при кімнатній температурі

Багато господинь не бачать нічого страшного в тому, щоб розморожувати і маринувати продукти на кухонному столі: адже так швидше можна їх підготувати до подальшої обробки. Однак, робити так категорично не варто. При кімнатній температурі швидше починають з’являтися і розмножуватися бактерії, а це небезпечно для здоров’я. Візьміть за правило розморожувати м’ясо і рибу на нижній полиці холодильника, туди ж слід їх відправити після того, як ви їх замаринували.

Часте перемішування інгредієнтів під час приготування

Не варто зайвий раз підходити до плити і «турбувати» страву, що мирно присмажується на сковороді. Дехто, побоюючись, що їжа підгорить, перемішують продукти дуже часто. Ці дії не дозволяють продуктиам добре підсмажитися, крім того, є ймовірність, що так ви просто перетворите страву в кашу.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: кухня, продукти, страви
В тему

Останні матеріали