Поради

Березень: які дні будуть щасливими для різних знаків Зодіаку

Березень: які дні будуть щасливими для різних знаків Зодіаку

Оскільки в березні настає перший день весни з весняним рівноденням, це буде стартом нових починань.

Овен - 19 березня

Овни в цей день схильні до спілкування і реалізації через знайомства. Так що, хоча багато хто з нас зараз працюють віддалено, постарайтеся зберегти міцні соціальні зв'язки в цей день, хоч і на відстані. Овен відчує приплив впевненості в своєму оточенні і відносинах. Найбільшу удачу вони витягнуть, якщо підуть за своєю інтуїцією, а не інстинктами, і зроблять крок до здійснення однієї зі своїх дитячих мрій.

Телець - 28 березня

На думку зірок, в 2021 році Тельці розквітнуть у своїй кар'єрі. Їм слід уважно ставитися до людей, яких вони зустрінуть в цей день, особливо до тих, хто може запропонувати вигідну можливість, пов'язану з роботою мрії. Світло повного місяця висвітлює їх домашній сектор, що може привести до сміливих змін і рішень щодо того, як вибудовуються сімейні стосунки.

Близнюки - 16 березня

Близнюки цілеспрямовані і дотепні, але вони мають неоднозначну репутацію. Поряд з Рибами і Терезами, це знак, орієнтований на подвійність і, отже, на зміну мислення. Однак в найвдаліший день 2021 року перемикання мислення буде сміливим і радісним. Удача буде текти через розумові і духовні прориви Близнюків, цей день може раптово повністю змінити їхнє ставлення до життя. Буде здаватися, що все в їхньому житті - минуле і сьогодення - раптово набуває сенсу, і вони розвинуться в більш глибокому розумінні того, хто вони і яка їхня мета.

Рак - 11 березня

Рак має великі шанси отримати спадок або прибуток в цей день, фінансовий або матеріальний. Будь-яка спільна справа, яка передбачає покупку чого-небудь з кимось ще, має більше шансів на успіх. Чим більше Раки вкладаються з чистими намірами, тим більше вони отримають. Це також хороший час для підприємництва, так що не бійтеся зробити сміливий крок.

Лев - 3 березня

Левам слід очікувати сплеску впевненості (о так, навіть більше, ніж зазвичай), коли справа доходить до залучення партнерів, чи то романтичні відносини, чи то бізнес. Крім того, якщо вони зроблять сміливий вибір кар’єри в цей день, вони будуть винагороджені визнанням і блискучою репутацією.

Діва - 20 березня

У цей день можуть з'явитися хороші новини чи хороший прогрес, коли справа стосується будь-яких проблем з фізичним або психічним здоров'ям. Час, проведений на самоті, може дати привід для роздумів і спостереження за справжньою природою Дів. Представники знаку можуть знайти відповіді на складні запитання, які раніше мучили і не давали можливості рухатися далі.

Терези - 11 березня

В 2021 році Терезам забезпечена удача в любовному житті, і цей вплив може зіграти роль в цей щасливий день. Вони будуть відчувати глибоку потребу виразити себе, якщо донині стримували або приховували якийсь аспект своєї особистості. Але ця удача увіллється в життя тільки тоді, коли вони звільняться від своїх внутрішніх спонукань відчути себе коханими і прийнятими. Коли вони це зроблять, можуть відбутися раптові зміни їхніх смаків, захоплень і стилю, які краще відповідають душі Терезів.

Скорпіон - 3 березня

Скорпіон зіткнеться з можливістю звільнитися від будь-якого емоційного тягаря, образи чи невдоволення, які тиснули на них і заважали рухатися вперед. Місяць в Скорпіоні висвітлює їхній кар'єрний сектор, що може дати їм можливість зайняти впливову позицію, яка стане каталізатором для відкриття нових дверей.

Стрілець - 5 березня

Прояви Стрільця будуть дуже потужними в цьому з'єднанні спадною Місяця в знаку Стрільця, і це дозволить їм направити удачу і розширення в будь-яку галузь, в якій це необхідно. Вони повинні очікувати, що в цей день їх системи вірувань зміняться в результаті повчальних бесід, в ході яких вони будуть отримувати поради та мудрість.

Козеріг - 29 березня

Там, де Козеріг піде на фінансові ризики, саме в цей день вони побачать найбільше удачі і нагород. В їх фінансовому секторі панує атмосфера творчості та новаторства, яка дає їм перевагу в їх прагненні заробляти гроші.

Водолій - 2 березня

Ми всі увійшли в еру Водолія, де представники знака протягом всього року спостерігають значні зміни як всередині себе, так і в навколишньому середовищі. Швидше за все, у них будуть можливості для компромісу, і коли вони скористаються ним, це відкриє двері до світлих і вдалих стосунків, побудованих на основі прийняття, рівності і справжнього кохання.

Риби - 19 березня

Зростаючий Місяць призведе Риб до роботи, яка близька їх серцю і приносить їм глибоке задоволення. По суті, цей катарсис може дати велику енергію для нового старту. Риби зможуть залікувати старі рани, відпустити образи і випробувати позбавлення, необхідне їм для прогресу в своєму житті.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: гороскоп, поради астролога, цікаво знати
В тему