Поради

Прості рецепти, які допоможуть оздоровити печінку

Прості рецепти, які допоможуть оздоровити печінку

При ураженні вірусом гепатиту печінка збільшується і перестає виконувати свої функції, жовч іде у кров разом із токсинами і заражає весь організм. Стан хворого погіршується, додається ще й медикаментозне отруєння.

У такому разі треба вивести з організму токсини, йдеться у публікації у газеті «Твій вибір».

Для цього липову гілку діаметром три см перепаліть до жарини і перетріть на дрібній тертці, щоб отримати активоване вугілля вищого ґатунку. 1 ст. ложку цього вугілля розмішайте у 200 г води і давайте хворому випити вранці до їжі. А щоб не було від цього засобу запорів, через 15 хв. дайте випити 200 г свіжого морквяного соку. Курс – 10 днів.

Щоб печінка запрацювала так, як потрібно, застосуйте настій із 12 трав: дикої моркви, дикої гречки, кадильника, парила, цвіту глоду, цвіту коров’яку, пелюсток соняшнику, конюшини сивої, м’яти, материнки, оману малого. Усе змішати. 1 столову ложку суміші залити 250 мл окропу і випити за 30 хв. до обіду. Курс – 14 днів.

Коріння аїру, ракової шийки, перстачу прямостоячого розітріть у порошок і дайте між обідом та вечерею по 0,5 ч. ложки, а липовим медом (по 1 ч. ложці) це заїдайте. Цей засіб має антитоксичну, протизапальну і кровоочисну дії. Курс – 14 днів.

Щоб підвищити імунітет, за 20 хв. до їди вживайте по 1 ч. ложці тертого кореня кульбаби.

Після цього печінка почне відновлювати свою функцію і зменшиться у розмірах дуже швидко. Відтак треба зробити перерву на тиждень і приймати срібну воду концентрацією 20 мг/л по 1 ст. ложці через кожні 4 год. Вона має протиінфекційну дію, а також підвищує імунітет. Курс прийому активованого вугілля повторити через 1 місяць. Трави, коріння можна приймати упродовж року, чергуючи з перервами по 7 днів. За рік печінка стане здоровою.

УВАГА! ПЕРЕДРУК ПУБЛІКАЦІЇ БЕЗ ДОЗВОЛУ РЕДАКЦІЇ ЗАБОРОНЕНИЙ!

Читайте також
Читайте також
Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: лікування, допомога
В тему