Поради

5 «так» римським шторам на кухні

5 «так» римським шторам на кухні

Кухня повинна бути компактною та функціональною. Сучасні господині прагнуть розмістити на маленькій площі якомога більше технічних пристосувань, а ще – заховати їх із очей.

На відміну від класичних штор, римські підвішують на спеціальний карниз і рухати їх можна тільки вертикально. Коли відкриваєш такі гардини, утворюються красиві складки, що стають гарним акцентом приміщення.

Основні переваги

Захист від сонця

Особливо це актуально у літні дні. Багато світла заважає працювати і контролювати процес приготування їжі. До того ж сонце – джерело додаткового тепла, яке у кухні й так виділяє газова плита.

Зручність у користуванні

Розсувний механізм дозволяє легко керувати шторами. Хочете затемнити простір? Опустіть штору. Недостатньо світла? Гардини можна підняти.

Екологічність

Римські штори для кухні виготовляють з натуральних тканин, що не додають клопоту при пранні. Вони не вбирають запахи й пил, тому є ідеальним рішенням для алергіків.

Компактність

Штора не займе багато місця, вона не впадатиме у вічі. Відсутність декоративних елементів дозволить розширити простір. Лаконічність обробки вдало поєднується з простотою управління і дозволяє самим вирішувати, якої довжини буде занавіска.

Довговічність

Усі елементи штори виконані з міцних і легких матеріалів, завдяки чому конструкція не важка, легко монтується і не завдає труднощів при експлуатації.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: дім, Інтер'єр, будинок, кухня, штори
В тему