Поради

Як уберегти автомобіль без гаражу (фото)

Як уберегти автомобіль без гаражу (фото)

Тотальний дефіцит автостоянок у центрі міста, а також дорожнеча гаражів і парковок, які охороняються, змушують водіїв залишати свої машини просто неба. Якщо шоферові потрібно щодня зранку вирушати в подорож, то авто ставлять неподалік дому. Однак це не означає, що машина зостанеться неушкодженою.

Якщо не вести мову про автомобільні крадіжки, то найгіршим жахом автомобіліста, який залишає машину під дощем, снігом і вітром – швидка корозія кузова та постійний бруд на покритті, вітровому та боковому склі, даху. То як же зберегти машину, якщо немає гаражу?

Фахівці радять: насамперед варто дотримуватися кількох простих правил:

1. Щоб тримати машину чистою, не потрібно її ставити безпосередньо під вікнами будинку. Це убезпечить від падіння на авто снігу і криги взимку, опалого листя восени і банальних окурків з балконів улітку. Також не варто залишати машину поблизу сміттєвих контейнерів. Є ризик неприємно пахнути і тісно «познайомитися» зі сміттєвою вантажівкою.

2. Не варто залишати авто під деревами, особливо старими або хворими. Адже під час бурі або шквального вітру дерева можуть упасти на машину і пошкодити її. Водночас на авто можуть падати гілки і дряпати дах, капот і багажник.

3. Вирішенням проблеми може стати придбання спеціального чохла для автомобілів. Такі чохли виробляють із прорезиненої тканини, яка не промокає. Це збереже автомобіль улітку від дощу, а взимку від примерзання чохла до машини.

4. Потрібно подбати про безпеку авто. Найліпше встановити на машину беззвучну сигналізацію, яка негайно дистанційно повідомляє власника про намагання вдертися до салону або угнати авто. Ідеальним варіантом є встановлення іммобілайзера, що блокує рух автомобіля, якщо поруч відсутній його господар.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Авто, Фото
В тему