Луцьк отримає черговий грант обсягом майже 2,2 млн євро на модернізацію обладнання системи водовідведення та будівництво двох сонячних електростанцій від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).
Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук.
Угоду про реалізацію проєкту «Реконструкція каналізаційних насосних станцій та встановлення сонячних електричних панелей в місті Луцьк» підписали у місті Гельсінкі (Фінляндія).
Загальна вартість проєкту — 2,7 млн євро. Із них:
- 2,2 млн євро — грантові кошти;
- 540 тис. євро — співфінансування міського бюджету.
Що планують зробити:
- реконструювати дві каналізаційно-насосні станції (№1 та №2);
- реконструювати центральну камеру переключення;
- встановити центральну систему SCADA ;
- встановити 2 сонячних електростанції потужністю 664 та 640 кВт.
Передбачається, що реалізація проєкту дасть змогу:
- скоротити споживання електричної енергії на 2,471 МВт годин/рік;
- скоротити викиди вуглекислого газу на 1977 т/рік;
- заощаджувати 1,5 грн на метрі кубічному послуги водопостачання та водовідведення, яку надає КП «Луцькводоканал».




Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лубінець вважає найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації на Волині
Сьогодні, 17:21
У Луцьку встановили вуличні душі
24 Червня 2026
У Луцьку таксист накинувся на пасажирок
24 Червня 2026
На Волині прогнозують спеку до +36 °C до кінця червня
24 Червня 2026
Неприємний запах у центрі Луцька – через аварію на колекторі
24 Червня 2026
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
24 Червня 2026
На війні загинув лучанин Борис Кузьмічук
22 Червня 2026
У Луцьку встановлять 6 гучномовців на світлофорах
19 Червня 2026
Реклама





