У Черкасах за участю тролейбуса та автомобіля Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) сталася аварія.
Про це розповіли у поліції Черкаської області.
Там зазначили, що ДТП трапилася на перехресті бульвару Шевченка та вулиці Небесної Сотні. На місці працюють поліціянти, які встановлюють можливі причини аварії.
«Суспільне. Черкаси», покликаючись на дані очевидців, пише, що тролейбус не загальмував і внаслідок зіткнення виїхав на тротуар, проїхавши по ньому майже квартал. На своєму шляху він зніс дорожні знаки та пошкодив світлофор.
Наразі відомо про 14 постраждалих, серед них — 3 дитини та 4 працівники ДСНС. Їхньому життю нічого не загрожує.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
У Польщі - смертельна ДТП за участю волинян
12 Червня 2026
У Луцьку відремонтували низку скляних зупинок
3 Червня 2026
У Харкові заступник мера збив на смерть мотоцикліста
29 Травня 2026
Реклама





