На Запоріжжі троє неповнолітніх школярів зґвалтували колишнього однокласника.
Вони проведуть сім років за ґратами. Про це повідомили в Запорізькій обласній прокуратурі.
У суді прокурори довели, що 15 січня 2022 року школярі з передмістя Запоріжжя вдома в одного з них вчинили знущання та сексуальне насильство над колишнім однокласником. Потім, погрожуючи фізичною розправою та насильством, забрали його мобільним телефоном. Також вони вимагали з хлопця тисячу гривень неіснуючого боргу. Усе це школярі знімали на відео.
Підлітків визнали винними у зґвалтуванні, сексуальному насильстві, розбої та вимаганні, вчинених за попередньою змовою групою осіб.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель воїна з Волині Олега Москалюка
25 Червня 2026
У Запорізькій області загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
23 Червня 2026
Атака на Запоріжжя: зросла кількість жертв і постраждалих
22 Червня 2026
З початку повномасштабки понад 400 постраждалих чоловіків і жінок розповіли про зґвалтування росіянами, – генпрокурор
19 Червня 2026
росіяни вночі вдарили дронами по Запоріжжю
17 Червня 2026
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
15 Червня 2026
Реклама





