17 Січня 2023
Новини

Зеленський пережив понад 12 замахів з 24 лютого

Зеленський пережив понад 12 замахів з 24 лютого

Понад 12 спроб замаху із 24 лютого 2022 року пережив президент України Володимир Зеленський.

Частині з них допомогло запобігти Центральне розвідувальне управління США. Про це пише видання Independent, - пише Слово і Діло.

За інформацією ЗМІ, публіцист Кріс Віппл у своїй книзі «Боротьба всього життя: усередині Білого дому Джо Байдена» стверджує, що перед повномасштабним вторгненням в Україну з таємним візитом прибув Вільям Бернс.

У книзі сказано, що президент США Джо Байден доручив Бернсу розповісти Зеленському «точні деталі змов росіян».

«Це відразу ж привернуло увагу Зеленського, він був приголомшений і вражений цією новиною», - наводить Independent цитату з книги Уіппла.

У виданні додають, що всього з початку війни Зеленський пережив понад 12 спроб замаху, але щонайменше двом із них вдалося успішно запобігти завдяки американським розвідданим, які Бернс розкрив під час візиту до Києва.

«Ці відомості були настільки докладними, що допомогли силам безпеки Зеленського запобігти двом окремим замахам на його життя з боку росії», - пише Віппл.

Нагадаємо, у червні 2022 року в РНБО повідомляли, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вже було здійснено п'ять спроб вбити президента Володимира Зеленського.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський, замах на вбивство, війна з Росією
В тему