1 Грудня 2022
Новини

Від Москви до Уралу: що відомо про бункери путіна

Від Москви до Уралу: що відомо про бункери путіна

Глобальну мережу секретних бункерів від москви до уралу має президент рф володимир путін.

Він продовжує будівництво підземних сховищ у росії. Про це відомо із розслідування видання "Собеседник", автор розслідування і головний редактор видання Олег Ролдугін в інтерв'ю телеканалу "Дождь", - пише УП.

"Бункери почали будувати ще за радянських часів для перших осіб держави, але останнім часом роботи активізувалися. Точно є бункери і в москві, і на уралі, є бункери в поволжі", - сказав Ролдугін.

За словами журналіста, у путіна є офіційна і неофіційна система бункерів.

Офіційною системою бункерів займається Головне управління спеціальних програм при президенті росії – це офіційна окрема силова структура, яка підпорядковується безпосередньо президенту.

У процесі дослідження Ролдугін з'ясував, що ті самі будівельники, які будують офіційні бункери і будували тунелі під будинком путіна в Геленжику, будують і приватні сховища для російського президента.

Кількість приватних бункерів набагато більша, ніж тих, які можна вирахувати за держконтрактами і якимись іншими роботами.   

За словами журналіста, глибина тунелів у москві становить до 200 м – про це розповідали дигери, які випадково потрапили в тунелі і які пізніше були за це засуджені до умовних і реальних термінів і були змушені покинути росію.

Він також додав, що після того, як путін прийшов до влади, за реновацію бункерів взялися з новою силою. Наприклад, у московських бункерах вирішили модернізувати ліфти і всього на 3 підйомники витратили 55 мільйонів рублів.

"За цими масштабами можна судити, яка глибина, що це за ліфти і які шахти прокладені під москвою. Займалася модернізацією структура, яка спеціалізується на створенні шахт для пускових установок ракет. Багато бункерів пов'язані між собою тунелями, які розходяться на десятки км", - додав Ролдугін.

Де розташовані бункери путіна?

Насамперед приховані тунелі є в центрі москви. За даними журналістів, відома підземна система "Метро-2" пов'язує урядові установи москви (передусім кремль) із бункерами в російській столиці, Балашисі, Чехові та мало не в Калузі.

Один із секретних входів у тунель "Собеседник" виявив біля Мічурінського проспекту у москві.

Повідомляється, що таких об'єктів у столиці рф не один десяток за різними адресами: Лучніковий провулок (недалеко від Луб'янки), Хрестовоздвиженський (біля Міноборони), Таганка (поруч із бункером Сталіна), багато сконцентровано навколо колишнього пустиря, який дигери називають "Раменки-43", розповідаючи, що саме в цьому місці розташоване ціле підземне місто, пов'язане тунелями з кремлем.

Також підземні сховища є під палацом путіна в Геленджику.

Журналісти вважають, що ще один із бункерів розташований у горі Ямантау в засекреченому уральському містечку Міжгір'я, що на півдні від Єкатеринбурга і точно між Магнітогорськом і Уфою.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
В тему