7 Липня 2022
Новини

Зеленського закликають легалізувати порнографічну діяльність в Україні

Зеленського закликають легалізувати порнографічну діяльність в Україні
Електронну петицію із закликом легалізувати в Україні порнографічну діяльність зареєстрували на сайті президента України.

Зареєстрували її 4 липня.

Станом на 7 липня вона вже набрала 9 тисяч голосів. Щоб петицію розглянув президент, їх необхідно 25 тисяч. До кінця голосування — 89 днів.

Автором петиції є Тарас Сіромський. Він аргументує своє звернення тим, що більшість розвинених країн не мають заборон на порнографічну діяльність. І переконаний, що заборона немає жодного сенсу, оскільки усі, хто хоче займатися порнографічною діяльністю, їде для цього за кордон «підіймати економіку іншим державам».

«Сам закон дуже узагальнений і дає простір на його трактування по-різному. Зокрема, він погано пояснює, де еротика у мистецтві, а де еротика як порно і була величезна кількість випадків, коли дівчат засуджували саме за еротику по статтях порнографії», — каже автор петиції.

І нагадує, що правоохоронці нині витрачають бюджеті гроші для пошуку виробників порнографії, що передбачає зокрема купівлю цього контенту та проведення експертиз.

«… навіть зараз в інтернеті існують еротичні спільноти від українок для підтримки українських солдат на фронті. Виходить, що ці дівчата, всі онліфанс і вебкам моделі, які пожертвували гроші на ЗСУ, автоматично підпадають під кримінальну відповідальність», — йдеться в петиції.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: володимир зеленський
В тему