25 Червня 2022
Новини

У Херсоні росіяни зламали хребет 70-річній волонтерці

У Херсоні росіяни зламали хребет 70-річній волонтерці

У тимчасово окупованому Херсоні рашисти жорстоко побили 70-річну журналістку і волонтерку Тетяну Антонюк.

За словами медиків, літній жінці зламали хребет через відмову віддати український паспорт при евакуації з міста. Історію порятунку Тетяни розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

"Напівпритомна, із переломом хребта, 70-річна Тетяна Антонюк ледь змогла залізти до автівки і втекти з ворожого блокпосту. Уже понад місяць жінка перебуває у нашій лікарні Св. Луки Першого медоб’єднання Львова", – кажуть медики.

До травня Тетяна Антонюк категорично відмовлялася покидати окупований росіянами Херсон. Виїхати погодилася лише після вмовлянь чоловіка, який воює в ЗСУ, кажуть лікарі.

Автомобіль, яким жінка виїжджала з сусідами, зупинили на російському блокпості. 

"Нелюди відібрали у них всі цінні речі. Коли Тетяна відмовилася віддавати українського паспорта – це була її принципова позиція як українки – почали лупцювати. Втекти їй вдалося дивом", – кажуть лікарі.

У важкому стані евакуаційним потягом жінку доправили до Львова, у лікарню Святого Луки. Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Через травми 70-річна жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги. 

"Аби Тетяна ходила, нашим нейрохірургам довелося зробили складну вертебропластику, іншими словами – ввести у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент", – розповідають медики.

Операція минула успішно – Тетяна вже підводиться з ліжка. А після одужання вона якнайшвидше планує повернутися до волонтерства, додають лікарі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, херсон, волонтери
В тему