У Тернополі в будинку на вулиці Будного 19-річна дівчина налила собі хлорку у ванну.
Коли в неї було затруднене дихання й ковтання, пекучість в горлі, - дівчина викликала "швидку". Про це пише місцеве видання galas.te.ua.
Медики, прибувши на місце, надали їй першу допомогу. Дівчину доправили до лікарні. З'ясувалося, що вона надихалася хімічних випарів.
“Зі слів хворої, вона набрала у ванну гарячої води й влила туди білизну (хлор). Дівчина надихалась хімічних випарів. Із хімічним опіком верхніх дихальних шляхів пацієнтку, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано до університетської лікарні”, - зазначили у швидкій допомозі.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Гній тиснув на серце: на Волині лікарі врятували пацієнта
25 Червня 2026
Знову потруїлися люди: де найбільша небезпека?
22 Червня 2026
Помер військовий хірург з Волині Андрій Кострубський
22 Червня 2026
У Тернополі в ТЦК незаконно утримували чоловіків з психічними розладами та інвалідністю
12 Червня 2026
На Волині з шиї жінки дістали 8-сантиметрового паразита
8 Червня 2026
Показали відео з ТЦК у Тернополі, де застрелився чоловік
25 Травня 2026
Реклама







