11 Серпня 2021
Новини

Ще одна дівчина звинуватила актора з Волині у домаганнях

Ще одна дівчина звинуватила актора з Волині у домаганнях

Ще одна дівчина звинуватила актора Володимира Талашка в сексуальних домаганнях.

Про це вона написала у Facebook у вівторок, 10 серпня, проте зараз пост прихований, передає Корреспондент.net.

Працівниця Мін’юсту Юлія Кондратська розповіла, що 18 років тому перед її вступом до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Івана Карпенка-Карого Талашко до неї домагався. На той момент з актором абітурієнтку познайомив її родич, який жив з ним по сусідству.

«Він завжди усміхався, сипав компліментами мамі, розсипався похвалами з приводу мого таланту, але щось турбувало в тій його надмірній галантності, хоча для мене він і був дідусем», – розповіла Кондратська.

На канікулах перед вступом дівчина приїхала до Києва і зупинилася у подруги, яку просила супроводжувати її на репетиціях – це дратувало Талашка.

«Одного разу вона не змогла поїхати, свої плани. Я вирвалася звідти практично неушкодженою, завдяки силовому «загартуванню» городами і хорошому голосу. Ну, як, фізично неушкодженою. Пам’ятаю, як спускалася в метро, ??й у мене трусилися руки і підкошувалися ноги. Ледве дійшла до будинку. І нічого нікому не сказала», – додала Кондратська.

Як з’ясувалося пізніше, Талашко був у приймальні комісії, яка оцінювала абітурієнтів. Кондратська впевнено прочитала всю програму, але актор покликав її до столу членів комісії і попросив посміхнутися, після чого порадив «привести в порядок свої зуби».

«Пам’ятаю, як сповзла по стіні, коли за кабінетом зачинилися двері. Але відразу відчинилися. Вийшов він, нахилився до мене і прошепотів, тихо, щоб почула тільки я: «Такі шанси, такий талант, але треба було бути трохи поступливішою, сонечко», – каже Кондратська.

У зв’язку з цим дівчина наголосила, що вірить заявам про домагання в університеті ім. Карпенко-Карого.

Нагадаємо, що в Києві викладача вишу підозрюють у домаганнях до студенток. Мінкульт закликав керівництво університету сприяти оперативній і всебічній перевірці всіх наведених випускницями фактів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: секс-скандал
В тему