8 Липня 2021
Новини

Англія перемогла Данію і вийшла у фінал Євро-2020

Збірна Англії перемогла Данію у додатковому часі з рахунком 2:1 і вийшла у фінал Євро-2020, де зустрінеться з Італією.

Збірні Англії та Данії в Лондоні на стадіоні "Уемблі" зустрілися в другому півфіналі Євро-2020. Перемогу в матчі і путівку в фінал отримала збірна Англії, забивши збірній Данії два голи. Суперники закінчили основний час з результатом 1:1, проте в додатковий час сильнішими виявилися англійці.

Данія повела в рахунку після голу Міккеля Дамсгора, який забив прямим ударом зі штрафного на 30-й хвилині. На 39-й хвилині збірна Англії зрівняла рахунок після автоголу капітана датської команди Симона К’єра. На 104-й хвилині воротар збірної Данії Каспер Шмейхель відбив удар Гаррі Кейна з пенальті, проте Кейн опинився першим на добиванні і вразив ворота данців, що і дозволило збірній Англії здобути перемогу.

Гол Дамсгора став першим, який Англія пропустила у поточному розіграші турніру.

У фінальному матчі англійці зіграють проти збірної Італії, матч також пройде на "Уемблі" і відбудеться 11 липня.

Збірна Англії вперше в історії вийшла у фінал чемпіонату Європи.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.