7 Травня 2021
Новини

В Україну увірвуться дощі й похолодання: як зіпсується погода на вихідних

В Україну увірвуться дощі й похолодання: як зіпсується погода на вихідних

Другі "довгі" вихідні в Україні, з 8 по 10 травня, будуть супроводжуватися прохолодною і дощовою погодою. Але вже з 12 травня в країну може прийти справжнє літо.

Температура води в Чорному морі в найближчі дні буде дуже холодною для купання. А тим, хто планує відпочинок у Карпатах, слід приготуватися до не надто комфортних погодних умов. Про це розповів провідний синоптик Українського гідрометцентру Роман Мурмило.

Погода погіршиться

Як розповів синоптик, поточне потепління в Україні пов'язане з теплою повітряною масою, яка прийшла з центральної і південної Європи. Воно триватиме до п'ятниці, 7 травня.

Але вже в суботу, 8 травня, "з північного заходу прийдуть більш прохолодні вологі повітряні маси. Вихідні дні будуть спочатку дощовими, потім прохолодними".

За прогнозами синоптика, з трьох вихідних днів найбільш некомфортною в плані погоди буде субота, 8 травня.

"Найнеприємніша погода буде 8 травня. Протягом дня дощ, місцями з грозами і поривчастий вітер. Денна температура + 13...+20 градусів", – уточнив він.

Наступні два дні, 9-10 травня, будуть без дощів, але досить прохолодними, з холодними ночами. Температура вдень не перевищуватиме +20 градусів. Вночі буде всього +2...+8, місцями до +10 градусів.

Вихідні будуть дощовими і прохолодними

Відпочинок на морі і в Карпатах: холодна вода, вітряно і прохолодно
Відпочинок на півдні країни і в Карпатах у найближчі вихідні буде не дуже комфортним через досить низькі температури, сказав Мурмило. Так, вода біля берегів Чорного моря навряд чи буде прогріватися до достатньої для купання температури.

У Карпатах суцільного снігового покриву вже не буде, але і тепла – також. "Якихось небезпечних погодних явищ найближчим часом не очікується, але у вихідні дні буде ще вітряно і прохолодно", – повідомив синоптик.

За його прогнозами, нічні температури в горах можуть бути значно нижчими, ніж на решті території країни.

Справжнє тепло прийде в Україну 12 травня.
Літо в Україні почнеться 12 травня
Новий період потепління почнеться з середи, 12 травня, пообіцяв синоптик. "Із 12 травня почнеться поступове підвищення температури – денної і нічної", – сказав він.

За його прогнозами, наступного тижня в Україні може встановитися практично літня погода. "До середини травня будуть уже стабільні температури – до +22...+27 градусів, залежно від регіону. Практично літня погода", – сказав Мурмило.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: прогноз погоди, погода, Україна
В тему

Останні матеріали