0 0000
Новини

«Розбазарювання» землі Держгеокадастром на Волині триває: цього разу «ощасливили» ексдепутата і його родину

«Розбазарювання» землі Держгеокадастром на Волині триває: цього разу «ощасливили» ексдепутата і його родину

Відразу 6 людей на Волині в рекордно короткі терміни отримали від Держгеокадстру дозволи на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок — кожна по 2 гектари.

Про це йдеться у наказах від 10 лютого, які підписав начальник управління Держгеокадастру Володимир Боярчук.

6 осіб отримали документи на 12 гектарів землі на території Печихвостівської сільради. Звернемо увагу, що у цьому переліку є родичі. Тобто Держгеокадастр вчергове демонструє непослідовність. Пересічні громадяни роками чекають на виділення паїв, а в цього випадку родичам після написання заяви оперативно видали дозволи.

"Щасливими власниками ділянок" стали — Гарусь Наталія Євгенівна, Гарусь Володимир Сергійович, Клемба Лілія Петрівна, Клемба Віталій Богданович, Клемба Дмитро Віталійович, Маркін Олексій Сергійович.  За нашою інформацією, в хід пішла земля, на якій мешканці села Стрільче обробляють городи, а "щасливчика", як виявилося, стала родина Клемби Віталія, який минулу каденцію був заступником голови Горохівськоі районної ради Тараса Щерблюка.

Зауважимо, що ці рішення розходяться з державною політикою. Раніше керівництво Держгеокадастру України відзвітувалося міністру АПК Роману Лещенку про те, що указ Президента "Про передачу землі громадам"  виконано на відмінно, та земля тепер належить громаді. Проте, як бачимо, керівництво волинських земельників і далі розпоряджається землями громади. 

Нагадаємо, раніше 9 громадян теж отримали фактично за день відповідні дозволи на ділянки в Шацькому районі. Площа кожної — 2 гектари. Місцева громада виступила проти такого рішення, адже на виділених ділянках, ймовірно, знаходяться промислові запаси будівельного піску. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, горохів, земля
В тему