На Волині COVID-19 зареєстрували у 34 жителів Ратнівського району.
Серед захворілих – двоє працівників поліції, одна вагітна жінка та два працівники підприємства «Спільний ліс». Про це сьогодні, 17 червня, під час брифінгу повідомила головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко, - пише ІА "ВолиньPost".
За її словами, за останню добу на Ратніщині виявили 10 нових випадків інфікування хворобою. Найскладніша ситуація – у селах Річиця та Замшани.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
Зауважимо, що ТзОВ «Спільний ліс» – одне з лісопереробних підприємств з іноземними інвестиціями (англійськими), яке займається виготовленням меблевих заготовок з різних сортів деревини.
Нагадаємо, за останню добу на Волині зареєстрували 55 нових випадків інфікування коронавірусом, які підтверджені методом ПЛР.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.