16 Червня 2020
Новини

6 нових випадків за добу: кількість хворих у ЗСУ зростає

6 нових випадків за добу: кількість хворих у ЗСУ зростає

У Збройних силах України за останню добу виявили шість нових випадків захворювання на коронавірус. Загалом станом на 16 червня в лавах ЗСУ на COVID-19 хворіють 143 людей. На жаль, від початку епідемії четверо військових померли.

У Збройних силах від коронавірусу вже одужали 209 військових, повідомляє у фейсбуці Командування Медичних сил ЗСУ

Загалом на ізоляції перебуває 541 людина. Кількість військових, у яких термін самоізоляції закінчується у найближчі три доби, –95 людей.

Один військовий перебуває на стаціонарному лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі "ГВКГ", ще 5 – лікуються вдома під наглядом лікарів. Стан його здоров’я всіх військових задовільний.

Важливо! У ЗСУ наголошують, що найчастіше військові інфікуються під час епізодичних зустрічей з друзями та рідними, з якими не проживають разом та нечасто бачаться.

Вперше коронавірус у ЗСУ виявили 2 квітня – майже за місяць після того, як в Україні підтвердили перший випадок коронавірусу. Тоді захворіла працівниця військового шпиталю на Хмельниччині.

Про першу смерть від коронавірусу у лавах військових стало відомо 7 квітня – померла працівниця однієї з військових частин Івано-Франківської області. З 20 березня жінка була на лікуванні вдома, однак за тиждень її стан погіршився і її госпіталізували до реанімації. 6 квітня вона померла.

16 квітня стало відомопро другу жертву коронавірусу у ЗСУ. У реанімаційному відділенні Львівської обласної інфекційної лікарніпомер чоловік, який мав супутні з вірусом хвороби. Симптоми у чоловіка з'явилися 1 квітня, а вже за тиждень його під’єднали до апарату штучної вентиляції легенів.

27 травня зафіксували третю смерть від коронавірусу у ЗСУ. Помер військовий у Львівській області. Тиждень він лікувався вдома, потім його госпіталізували, але від ускладнень чоловік помер. ПЛР-тестування показало коронавірусну інфекцію вже посмертно.

31 травня повідомили про четверту смерть у лавах ЗСУ – у реанімації помер військовий з Чернівецької області. Від 22 травня він лікувався вдома, а через п'ять днів опинився у лікарні через погіршення здоров'я. Врятувати чоловіка не вдалося, медики зазначають, що у нього були супутні хронічні захворювання.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: збройні сили україни, коронавірус, Україна
В тему

Останні матеріали