4 Червня 2020
Новини

За яких умов на Волині посилять карантин

За яких умов на Волині посилять карантин

Уряд України повинен скасувати карантин за певних умов щодо карантинних вимог.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на постанову Кабміну № 435 від 3 червня, що опублікована на Урядовому порталі.

«У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для послаблення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій збирається позачергово та приймає рішення про скасування послаблення деяких протиепідемічних заходів, виходячи з результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні», – йдеться у документі.

Зауважимо, за останню добу на Волині захворіли 25 осіб, два випадки закінчилися летально.

Як повідомлялося, уряд з 12 березня запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Зокрема, було закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, рух наземного транспорту в містах, припинено міжміське і міжобласне автомобільне, залізничне і авіасполучення.

З 28 березня Україна повністю закрила кордон для регулярного сполучення, в тому числі авіаційного.

Наразі в Україні до 22 червня діє адаптивний карантин, який передбачає можливість переходу регіонів до наступного етапу послаблень заходів у випадку дотримання трьох критеріїв: заповненість ліжко-місць не менше 50%, кількість зроблених тестів більш ніж 12 на 100 тисяч населення; кількість захворілих менш як 12 осіб на 100 тис. населення.

Станом на 4 червня вісім регіонів України та Київ не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, карантин
В тему