26 Травня 2020
Новини

Де на Волині посилили карантин на ринках

Де на Волині посилили карантин на ринках
Фото ілюстративне

У Нововолинську комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про посилення контролю на ринку.

Засідання комісії відбулося сьогодні, 26 травня, повідомляють у пресслужбі Нововолинської міськради.

«У Волинській області ситуація із захворюваністю непроста, не відбулося послаблення карантину. І хоча у Нововолинську на сьогодні немає зростання кількості хворих й ситуація контрольована, ми повинні зробити все, щоб зупинити поширення коронавірусної хвороби», – зауважив перший заступник Нововолинського міського голови Андрій Сторонський.

Нагадаємо, на виконання рішення комісії ТЕБ і НС від 19 травня 2020 року у Нововолинську створили робочі групи, які перевіряють дотримання вимог карантину у закладах торгівлі, салонах краси, перукарнях, супермаркетах та на ринках.

Головний спеціаліст відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Оксана Наумчук повідомила, що, починаючи з 19 травня прововели 77 обстежень закладів та торгових точок. Вона відзначила, що більшість із них дотримуються карантинних заходів. Із керівниками закладів, де були зафіксовані порушення, проведена роз’яснювальна робота.

Начальник Нововолинського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Ярослав Лешко додав, що від початку травня здійснили 14 позапланових перевірок на ринку біля стадіону «Шахтар» та 6 перевірок на центральному нововолинському госпрозрахунковому ринку. Серед зафіксованих порушень: недотримання встановленої відстані між торговими місцями та безпечної дистанції 2 метри між покупцями; торгівля сільськогосподарською продукцією без захисних екранів. Ці порушення усували оперативно, після звернення до відповідальних за роботу ринків осіб.

Директор ринку Ігор Федоришин висловив занепокоєння, що є систематичні порушники вимог роботи ринку у період карантину. Зокрема, у години пік спостерігається скупчення людей і нелегко контролювати ситуацію.

Члени комісії розглянули оптимальні варіанти усунення недоліків та напрацювали алгоритм подальшої роботи. Зокрема, вирішили зобов’язати Держпродспоживлужбу прийняти дієвіші заходи для наведення порядку на міських ринках; директору ринку забезпечити дотримання усіх карантинних вимог; поліції своєчасно реагувати на виявлені порушення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, ринки, коронавірус, карантин
В тему

Останні матеріали