29 Квітня 2020
Новини

На Волині скоротили кількість карантинних блокпостів

На Волині скоротили кількість карантинних блокпостів

У Волинській області зменшилася кількість санітарно-карантинних пунктів пропуску.

Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заслухавши попередньо інформацію про епідемічну ситуацію в області, повідомляють у ВОДА.

Зокрема, як поінформувала головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко, за результатами аналізу захворюваності за березень-квітень цього року на Волині намітилась тенденція до стабілізації санітарно-епідеміологічної ситуації.

Запроваджені карантинні та додаткові обмежувальні заходи дали позитивний результат та посприяли тому, що різкого спалаху захворюваності на COVID-19 на території області не спостерігається.

Однак, зафіксовані осередки підвищеної захворюваності на окремих територіях. Загострення епідемічної ситуації та найбільші темпи приросту кількості зафіксованих випадків відбулися у місті Нововолинську та Старовижівському районі. 31% (85 осіб) від усієї кількості хворих на коронавірусну хворобу зареєстровано саме на цих адміністративних територіях.

Відтак, рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій кількість санітарно-карантинних пунктів пропуску на Волині значно зменшили та залишили діяти лише при в’їзді-виїзді на територію міста Нововолинська та Старовижівського району.

Слід зазначити, що послаблення деяких карантинних заходів відбувається і загалом на рівні держави. Як повідомила заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак в ході засідання комісії, сьогодні Уряд вніс зміни до постанови №211 від 11 березня 2020 року, якими впорядкував діяльність агропродовольчих ринків на період карантину.

«Ми чекаємо опублікування в Урядовому кур’єрі прийнятої постанови завтра, 30 квітня, після чого ринки в області зможуть запрацювати, однак, лише з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних умов», – наголосила Тетяна Щербак.

Також наголошуємо, що карантин та додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи в державі продовжено до 11 травня. Відтак, необхідно і надалі дотримуватись усіх норм карантину, аби якнайшвидше Україна повернулася до звичного ритму життя.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, карантин, коронавірус
В тему

Останні матеріали