У Дніпрі, в лікарні ім. Мечнікова, заражена коронавірусом жінка народила здорове немовля.
Про це повідомив головний лікар Сергій Риженко на своїй сторінці у facebook.
Лікар звернувся до вагітних жінок з лабораторно підтвердженим діагнозом коронавірусу не боятися народжувати дітей і довіряти медикам.
Так, жінка з COVID-19 народила абсолютно здорового хлопчика, якого назвала Самуїл.
Маму до нас доставили з позитивним ПЛР-тестом коронавірусної інфекції. Хлопчик абсолютно здоровий - 3,5 кг, 54 см. Це для всіх нас, лікарів і медсестер, велика радість, – розповів Риженко.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На війні загинули троє захисників з Луцької громади
16 Червня 2026
росіяни обстріляли Дніпровський район у день жалоби
3 Червня 2026
росія атакувала житловий квартал у Дніпрі
2 Червня 2026
Реклама







