В Україні новий спалах коронавірусу може трапитися через п'ять-десять днів після Великодня.
Багато українців, попри карантин, пішли до церкви на Великдень, де могли заразитися. Подібна ситуація вже спостерігалася після Вербної неділі. Про це заявила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак в ефірі телеканалу "1+1".
На п'ятий – десятий день від такого масового скупчення людей у певних храмах ми можемо очікувати зростання захворюваності… Ми можемо очікувати таку загрозу і через тиждень, – наголосила Микичак.
Раніше у Міністерстві охорони здоров'я пов'язали зростання кількості інфікованих коронавірусом з ігноруванням рекомендацій залишатися вдома на Вербну неділю, а також зі збільшенням кількості тестувань.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
окупанти розсилають українцям листи від імені Укренерго
11 Червня 2026
СБУ затримала бізнесмена Василя Веселого
11 Червня 2026
Біля кордону з Румунією знайшли тіло чоловіка
9 Червня 2026
Реклама







