30 Березня 2020
Новини

У Луцьку робитимуть лабораторні дослідження на коронавірус

У Луцьку робитимуть лабораторні дослідження на коронавірус

У Волинському обласному лабораторному центрі МОЗ робитимуть тести методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) на виявлення коронавірус.

Для цього використовують тести виробництва Німеччини та Китаю, – повідомляють на сайті Волинської ОДА у Facebook.

У лабораторії вже провели перші тестування, результати яких відправили на перевірку до Національної вірусологічної референс-лабораторії. Там підтвердили правильність результатів тестувань, тож відсьогодні лабораторні дослідження на виявлення коронавірусу робитимуть в обласному центрі.

За словами ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталії Янко, в області підготовлено 23 бригади, які можуть якісно робити забір біоматеріалу для ПЛР тестування.

Переваги такого лабораторного дослідження полягають у тому, що виявити носія COVID-19 можна ще до того, як у нього почнуть проявлятися перші симптоми хвороби. Результати дослідження можуть бути встановлені за 6 годин. Однак потрібно врахувати, що швидкість лабораторного аналізу залежить від того, наскільки якісно зроблено забір біоматеріалу (глибокий мазок із носоглотки).

Загалом за день вірусологи Волинського обласного лабораторного центру можуть робити від 50 до 100 тестів на коронавірус.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, коронавірус, Надзвичайні події
В тему