У Монастириському районі Тернопільської області побільшало хворих на коронавірус медиків.
Про це у Facebook повідомив заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь.
«У Монастириському районі інфікованих коронавірусом — 41 особа… Серед них медперсоналу — 24 (7 лікарів, 11 медсестер, 6 молодших медсестер), 2 держслужбовці, 1 священник, 1 завдитсадком, 2 дитини», — зазначив Дронь.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Тернополі в ТЦК незаконно утримували чоловіків з психічними розладами та інвалідністю
12 Червня 2026
Показали відео з ТЦК у Тернополі, де застрелився чоловік
25 Травня 2026
росіяни закатували до смерті медика з «Азовсталі»
22 Травня 2026
У Луцьку судитимуть агента гру
21 Травня 2026
На Волині парамедики повернули чоловіка з того світу
20 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
Скільки на Волині платять медикам
13 Травня 2026
Реклама







