17 Березня 2020
Новини

На Волині чотири нові амбулаторії практично готові до прийому пацієнтів (фото до і після)

На Волині чотири нові амбулаторії практично готові до прийому пацієнтів  (фото до і після)

У Горохівському районі практично готові до здачі усі чотири об’єкти, реконструкція яких під амбулаторії загальної практики – сімейної медицини відбувається у рамках реалізації будівельного компоненту субпроєкту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Аби тут почали приймати пацієнтів, необхідно завершити виправлення недоліків робіт, оформити виявлені додаткові роботи, здійснити остаточні розрахунки з підрядником та ввести об’єкти в експлуатацію.

До переліку з 32-х амбулаторій, де мають відбутися ремонтно-будівельні роботи за кошти субпроєкту, увійшли чотири об’єкти Горохівського району – у селах Печихвости, Лобачівка (договір NCB-W-6.1.1.3/2 від 30 серпня 2018 року), Журавники та Скобелка (договір NCB-W-6.1.1.3/2 від 30 серпня 2018 року). Підрядник – ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536». Загальна вартість цих об’єктів – понад 27 мільйонів гривень. На об'єктах практично завершені ремонтно-будівельні роботи (готовність – 95-99%), однак через брак фінансування, невчасне виділення коштів субвенції та затримку на етапі коригування та експертизи проектної документації, введення амбулаторій в експлуатацію відтерміновано. Всі чотири об'єкти планується відкрити у квітні 2020 року. До слова, кабінети уже обладнанні офісними та медичними меблями, необхідними, відповідно до табелю оснащення закладів «первинки», медичним обладнанням та інструментарієм.

Відповідно до субсидіарної угоди, субпроєкт має бути повністю реалізований до 30 вересня 2020 року. Щодо будівельного компоненту, то усі роботи з ремонту та реконструкції амбулаторій можуть завершити до 31 серпня поточного року, проте за умови належного, вчасного та в повному обсязі виділення коштів субвенції Волинській області. Команда з реалізації субпроєкту впевнена, що на центральному рівні це врахують – і до кінця року медичні працівники переїдуть до усіх оновлених за кошти позики амбулаторій, а пацієнти отримуватимуть медичні послуги в комфортних умовах.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, горохів, Фото, медицина
В тему