Вранці 3 березня кількість осіб, інфікованих коронавірусом Covid-19, сягнула 90,8 тисяч.
Недуга забрала 3117 життів. А от побороли хворобу вже понад 48 тисяч людей, повідомляє ТСН з посиланням на South China Morning Post.
Найбільшу кількість інфікованих спостерігають на території материкового Китаю: 80,1 тисяч заражених та 2943 загиблих. На другому місці нині Південна Корея, де зафіксували вже понад 4,8 тисяч випадків коронавірусу. На території країни загинули 29 людей.


Різкий спалах Covid-19 також спостерігають в Італії, де лікарі підтвердили коронавірус у 2036 пацієнтів, 52 людини загинули.
Понад півтори тисячі хворих підтвердили в Ірані. На території країни повідомляють про 66 летальних випадків.
Нагадаємо, з підозрою на коронавірус у Харкові госпіталізували студентів. Через підозру на коронавірус у господаря китайські дезінфектори заживо закопали кота. На Волині в лікарні встановили бокси для хворих на коронавірус. Загалом число тих, хто одужав, перевищило кількість жертв коронавірусу. У ВООЗ зробили термінову заяву щодо коронавірусу.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.