20 Лютого 2020
Новини

«Люди, яких привезли з Китаю, повністю здорові», - МОЗ

«Люди, яких привезли з Китаю, повністю здорові», - МОЗ

Українці, яких евакуювали з Китаю, повністю здорові. 

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко під час спілкування з мешканцями Нових Санжар, передає пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Ляшко заявив, що здорові люди не можуть розміщуватися в лікарнях.

"Люди, яких привезли, повністю здорові. Всі у кого були симптоми, підвищена температура, не випущені навіть з Китаю. В Україну привезли здорових людей. Вони постійно 14 днів перебуватимуть у закладі і не будуть виходити на вулицю", - сказав Ляшко.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що всі евакуйовані 10 днів провели під наглядом в Китаї, пройшли дві кордону китайських лікарів і одну - українських.

Аваков додав, що для повного запобігання будь-яких загроз для громадян, евакуйовані 14 днів будуть перебувати в санаторії Національної гвардії в Нових Санжарах, який охоронятимуть цілодобово, тому місцеві жителі не будуть перетинатися з ними.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Нові Санжари для того, щоб заспокоїти місцевих мешканців, прибув міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Міністр запевнив, що евакуйовані вже пройшли 10 днів інкубаційного періоду, а симптоми коронавіруса не були виявлені.

Нагадаємо, з підозрою на коронавірус у Харкові госпіталізували студентів. Через підозру на коронавірус у господаря китайські дезінфектори заживо закопали кота. На Волині в лікарні встановили бокси для хворих на коронавірус. Загалом число тих, хто одужав, перевищило кількість жертв коронавірусу. У ВООЗ зробили термінову заяву щодо коронавірусу.

Також померло двоє людей, заражених коронавірусом на судні Diamond Princess. А евакуйованих з Китаю повезли у медцентр «Нові Санжари».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: українці, китай, коронавірус
В тему