10 Лютого 2020
Новини

Як в Україні працюватимуть електронні військові квитки

Як в Україні працюватимуть електронні військові квитки

В українській армії введуть електронні військові квитки.

Про це повідомив міністр оборони Андрій Загороднюк, який раніше розповів, як військові переходять на стандарти НАТО, передає " радіо Свобода ".

"В першому півріччі в нас вже будуть перші електронні військові квитки як тестові. Хоча їхнє розповсюдження займе деякий час. Може, ще рік", розповів Загороднюк.

Він пояснив, що це буде карта зі штрих-кодом.

"Він (військовий квиток) може бути у вас і на телефоні, і як картка пластикова. Це набагато краще, ніж той, що є зараз, навіть у будь-яких польових умовах. Це буде картка зі штрих-кодом, якій буде відповідати запис в електронній системі. Ми презентуємо цей проєкт вже у лютому", – сказав Загороднюк.

Міністр зазначив, що уряд збирається оцифрувати весь військовий облік.

"У нас є база даних офіцерського складу, ми формуємо базу усіх військовослужбовців, солдатів та сержантів, але ще буде база усіх військовозобов’язаних. Це мільйони людей. Звичайно, на це піде час. Ми співпрацюємо з Кабміном, з їхніми цифровими програмами. І коли це буде реалізовано, то фактично отримання всіх паперів з військкомату, якщо вам не треба туди приходити, як у центр комплектації, підписати контракт чи поступити на службу і так далі, ви зможете отримувати віддалено, через електронний цифровий підпис і без приходу в сам військкомат", – обіцяє глава Міноборони.

За його словами, гроші в бюджеті на це є, техніку для військкоматів закуплять вже в першому кварталі 2020 року.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, міністерство оборони
В тему