4 Лютого 2020
Новини

Перенесення «Старого» ринку необхідно довести до логічного завершення, — Григорій Недопад

Перенесення «Старого» ринку необхідно довести до логічного завершення, — Григорій Недопад

Перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад нагадав, що розмови про пересення Центрального ринку велися давно і сьогодні цей процес довести до логічного завершення.

"Ще 15 грудня 2019 року підприємці отримали відповідні звернення і попередження, керівники «Нового» ринку дали рік пільгового часу для власників торгових точок, аби ті переїздили і укладали угоди. Цей пільговий період мав діяти до першого лютого і приблизно до цієї дати сесія Луцької міської ради і готувала проєкт рішення. Більш того, депутати різних політичних сил постійно виявляли одностайність у питанні перенесення ринку і більшістю голосів завжди підтримують це рішення", - пише посадовець в Facebook.

"Зауважу, йдеться саме про ту частину ринку, яка знаходиться біля парку – більше пів гектара, а також орендована земельна ділянка в іншого підприємця, який уже почав перевозити торгові точки на «Новий» ринок. Як відомо, частина підприємців уже переїхали і уклали угоди із керівництвом «Нового» ринку".

"Ще за часів нині покійного мера Луцька робилися кроки для перенесення «Старого» ринку, а зараз цей процес необхідно довести до логічного завершення. Адже частина підприємців уже працюють на нових торгових місцях і не створюють конфліктів чи провокацій в центрі Луцька. Слова підприємців про те, що, мовляв, закупили товар і треба його розпродати, насправді носять маніпулятивний характер, оскільки товар вони закупляють постійно і подібні аргументи озвучували ще до Нового року. 

"Луцька міська рада працюватиме, щоб поліпшити доїзд до «Нового» ринку і створити умови для його якісного функціонування. Вже зараз там курсує маршрутне таксі №12 і тролейбуси №1 і №2. Із посиленням роботи ринку до нього курсуватиме також маршрутка №9", - завершив  допис Григорій Недопад.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, ринки, луцька міська рада
В тему