На Одещині з важкою алкогольною інтоксикацією до лікарні забрали 10-річну дівчинку.
Поліція притягнула до відповідальності її мати. Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції в Одеській області.
Поки батьки були в іншій кімнаті будинку з гостями, дочка господарів випила горілки і, піднімаючись на другий поверх ліжка, втратила свідомість, а потім впала в кому. Мати дитини викликала швидку.
Спочатку 10-річну дівчинку доставили в реанімацію, але після перевели на стаціонар. З дитиною вже все добре. Її мама тепер повинна буде заплатити штраф від 850 до 1700 грн за неналежне виконання батьківських обов'язків.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
СБУ вполювала агентурну мережу фсб у двох областях
22 Травня 2026
В Одесі дитина провалилася під тротуар
12 Травня 2026
Реклама







