Повідомили про стан дівчини, яка 8 січня разом із сестрою випала з вікна 7-го поверху в Луцьку.
Про цеповідомив заступник генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання з хірургічної роботи Ігор Дородних, інформує ІА ВолиньPost.
Нагадаємо, на вулиці Конякіна із вікна багатоповерхівки випало двоє 15-річних дівчат. Неповнолітні виявилися двоюрідними сестрами, одна з них загинула на місці.
За словами Ігоря Дородних, стан неповнолітньої досі важкий, однак стабільний, лікарі прослідковують незначну позитивну динаміку.
"Дівчинка вийшла з коми і потроху приходить до тями", - зауважив заступник гендиректора ВОДТМО.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Луцьку встановили вуличні душі
24 Червня 2026
У Луцьку таксист накинувся на пасажирок
24 Червня 2026
На Волині прогнозують спеку до +36 °C до кінця червня
24 Червня 2026
Неприємний запах у центрі Луцька – через аварію на колекторі
24 Червня 2026
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
24 Червня 2026
Реклама







