9 Січня 2020
Новини

У Луцьку обіцяють дешевше опалення

У Луцьку обіцяють дешевше опалення

Оплата за теплову енергію та централізоване опалення для лучан знизиться у зв’язку з перерахунком за послуги ДКП «Луцьктепло» у грудні 2019 року.

Перерахунок здійснено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», повідомляють у луцькій мерії.

Для споживачів ДКП «Луцьктепло» – категорії "Населення", – у грудні 2019 року нарахування за спожиту теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання здійснено за діючими тарифами із застосуванням коригуючого коефіцієнта 0,8 для врахування зміни ціни природного газу.

Так, ціна природного газу у грудні становить 4276,7 грн/тис.куб.м без ПДВ, а у тарифі на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання врахована ціна газу 6235,51 грн/тис.куб.м. без ПДВ.

Після перерахунку та коригування діючого тарифу відповідно до нової, нижчої ціни за газ, лучани отримають менші суми за опалення, які будуть зазначені у платіжках за грудень.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, опалення, тарифи
В тему