У Києві сталася трагедія — молоді дівчина випала з багатоповерхівки.
Надзвичайна подія сталася біля університету культури і мистецтв за адресою вулиця Коновальця, 36е, повідомляє Інформатор. Від отриманих травм дівчина померла.
Її тіло знайшли перехожі. Вони викликали поліцію і "швидку". Особу дівчини на даний момент не встановили. Також невідомо, з якого поверху випала загибла, був це суїцид чи нещасний випадок.

Але на загальному балконі кожного поверху встановлені камери. На місці працювали патрульні, медики та слідчо-оперативна група. Деталі події встановлюються.


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Псевдоінвалідність за 100 доларів: киянку зловили на волинському кордоні, а вона дала хабар
2 Червня 2026
росія масовано вдарила по Києву: є загиблі
2 Червня 2026
Реклама







