Російські гібридні війська двічі порушили режим припинення вогню на Донбасі.
16 грудня вони застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння. Про це повідомили у пресцентрі операції Об'єднаних сил.
Бойовики випустили 20 мін калібру 82 мм по позиціях українських військових біля Кримського.
Захисників Верхньоторецького окупанти обстріляли з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
За даними штабу, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських військовослужбовців немає.
На трьох ділянках розведення сил та засобів ситуація залишається стабільною.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
росіяни переміщають ППО з регіонів до Москви та Керченського мосту в Криму — Зеленський
24 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
У СІЗО на росії Вікторії Рощиній зламали потиличну кістку
27 Травня 2026
Реклама







