11 Грудня 2019
Новини

Українець у Польщі готував теракт

Українець у Польщі готував теракт

У Польщі Агенція внутрішньої безпеки (ABW) затримала українця, який планував підірвати начинений вибухівкою автомобіль біля торговельного центру у польському місті Пулави.

Про це повідомив прокурор відділу Національної прокуратури у Любліні Мацей Флоркевич, передає Укрінформ з посиланням на RMF24.pl.

За словами прокурора, «затримана особа останнім часом сильно радикалізувалася, а близько двох місяців тому перейшла в іслам, отримавши ім’я Мохамед». Чоловік зустрічався з багатьма особами, які могли допомогти йому у проведенні теракту, збирав різноманітні хімічні речовини, вивчав в Інтернеті матеріали про саморобні вибухові пристрої. Він також планував купити автомобіль, який мав бути використаний для здійснення теракту.

Чоловік проживав у Пулавах, а також часто бував у Варшаві. У польській столиці він перебував у середовищі іноземців, які, за словами польських правоохоронців, представляють радикальний підхід до принципів ісламу, утримував близькі контакти з іноземцями, зокрема з Таджикистану, а також громадянами Росії чеченської національності. Представники ABW також провели обшуки у помешканнях цих іноземців.

Громадянина України було затримано 4 грудня, а 6 грудня його було тимчасово арештовано. Йому загрожує до 5-ти років ув’язнення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: польща, Надзвичайні події
В тему

Останні матеріали