6 Грудня 2019
Новини

Новий сервіс від Google дозволить уникнути бандитів: подробиці

Новий сервіс від Google дозволить уникнути бандитів: подробиці

Популярний сервіс Google Maps анонсував корисну функцію, яка стане в нагоді любителям вечірніх прогулянок.

Про це повідомляє 24 канал.

Можливості картографічного сервісу Google Maps давно не обмежуються простою побудовою маршруту. Популярний мобільний додаток вже навчився показувати дорожні камери і спілкуватися на різних мовах, а незабаром отримає ще одну корисну функцією.

Орієнтована вона буде на пішоходів, яким довелося пересуватися по місту в темний час доби.

Нова функція

У коді бета-версії Google Maps v10.31.0 ентузіасти виявили згадка нової функції сервісу під кодовою назвою Lighting, яка передбачає "світлове" маркування вулиць в нічний час.

Згідно витоку, в майбутніх збірках додатка з'явиться градація ступеня освітлення вулиць – від яскравого (такі маршрути будуть підсвічені жовтим кольором) до слабкого або відсутнього. Оскільки нововведення ще перебуває в розробці, інформації про принципи його роботи і дати релізу інсайдери не надали.

Google робить світ безпечнішим

Це не перша спроба компанії допомогти користувачам уникнути неприємностей. Кілька років тому розробники інтегрували в "Google Карти" функцію SOS Alerts з повідомленнями про можливі природні та інші катаклізми.

Наприклад, після кількох нападів на громадян в районі Лондонського мосту той був позначений як "небезпечна зона". Цього літа Google також представила спеціальну функцію для Індії – тепер користувачі отримують сповіщення, якщо їх водій раптово відхилився від прокладеного маршруту.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Світ, інтернет, цікаво знати
В тему

Останні матеріали