27 Листопада 2019
Новини

«Санкції повинні тривати», – заява Зеленського у Литві (відео)

«Санкції повинні тривати», – заява Зеленського у Литві (відео)

Володимир Зеленський заявив, що санкції проти Росії повинні тривати, доки не звільнять усіх окупованих територій, а також українських політв'язнів.

Про це він сказав під час офіційного візиту до Литви 27 листопада. Крім того, глава української держави підкреслив, що таку ж позицію має і президент Литви Гітанас Науседа, пише Оглядач.

"Президент Литви показав розуміння, що санкції повинні тривати до повної деокупації й звільнення всіх наших політв'язнів. Я поінформував його про ситуацію на окупованих територіях і підготовку до 9 грудня ("нормандського саміту". – Ред.). Наші погляди щодо завершення війни повністю збігаються" , – запевнив Зеленський.

Зеленський і Науседа

Він також подякував литовському колезі за співпрацю і допомогу Україні й висловив надію на те, що Вільнюс надасть нашій країні підтримку в приєднанні до програми розширення можливостей НАТО.

"Дякую за практичну допомогу, яку надає нам Литва. Йдеться і про медичну реабілітацію поранених українських військових, і про соціальну відбудову Донбасу, зокрема – проєкт облаштування школи в Авдіївці вартістю 1 млн євро", – сказав український президент.

Підсумовуючи свій виступ, Зеленський зазначив, що підписав з Науседою Спільну декларацію стратегічного розвитку України і Литви на 2020-2024 роки. Президент упевнений, що партнерство між країнами буде тільки міцніти.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський
В тему