7 Листопада 2019
Новини

Дітей у Луцьку читати навчає собака (відео)

Дітей у Луцьку читати навчає собака (відео)

У волинській бібліотеці для юнацтва триває проект із каністерапії, у рамках якого малеча навчається читати.

Про це повідомляє Суспільне Волинь.

Дев’ятирічна Емілія Гребенюк - учасниця зайняття проекту з каністерапії. Нині дівчинка читає лабрадору Пуші казкові повісті.

Емілія Гребенюк, школярка: «Мені цікаво читати з собакою. Трохи і страшно і весело. З самого дитинства мене налякала собака і я дуже боялася собак. Зараз я його потрохи долаю. В мене це виходить».

До обласної бібліотеки для юнацтва приходять найменші відвідувачі, аби лише посидіти за книжкою разом з собакою, - каже бібліотекарка Оксана Романюк.

Оксана Романюк, головна методистка обласної бібліотеки для юнацтва: «Дитина навчається читати. Ми заохочуємо її і Пуша як просто такий друг компаньйон гарно вислуховує дитину. Ніхто не робить зауважень і заохочує до читання».

Власниця собаки Ольга Киричук – працівниця обласної книгозбірні. Жінка розповідає, Пуші майже шість і вона проходила спеціальне навчання у Києві.

Ольга Киричук, бібліотекарка, власниця собаки: «Пес проходив навчання. Разом з ним і я. З нею не важко, вона дуже розумна. Все сприймає, інтонації, настрій. Я думала, що дитина взагалі на контакт не піде. А тут я дивлюся, що вона її гладить, годувала з рук, вона не наскільки її боїться, як вона думає, що боїться. У нас дійсно були заняття, коли дитина боялася, то при зустрічі з собакою вона вилазила на підвіконня і не було ніякого контакту. Під кінець заняття вона сходила і готувала».

Зі слів головної методистки обласної бібліотеки для юнацтва Оксани Романюк, проект каністерапії «Четвер із Пушею» відбувається щочетверга з 11 до 15-ї години.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: бібліотеки, Волинь, луцьк, діти
В тему

Останні матеріали