30 Жовтня 2019
Новини

Депутати Луцькради закликають захищати права українських вчителів

Депутати Луцькради закликають захищати права українських вчителів

У Луцькій міськраді прийняли «Звернення щодо недопущення скасування прав та гарантій педагогічних працівників».

Звернення адресували Президенту України Володимиру Зеленському та Прем’єр-міністру Олексію Гончаруку, прийняли сьогодні депутати під час сесії міської ради, повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Як повідомив автор проєкту рішення, депутат Ігор Поліщук, 29 жовтня у Києві десятки тисяч педагогічних працівників з усієї України вийшли на протест, аби висловити незгоду зі змінами до законодавства, які планує ухвалити Верховна Рада України щодо системи оплати праці. Запропоновані комітетом з питань освіти та науки внесення та зміни до закону «Про повну загальну середню освіту» передбачають скасування доплат вчителям за класне керівництво, за завідування навчальними майстернями, кабінетами, спортивними залами, за обслуговування комп’ютерної техніки, проведення позакласної роботи; завідування бібліотеками, роботу з бібліотечним фондом підручників та ряд інших доплат.

«Сьогодні вчителі є однією із найбільш незахищених категорій населення. Чомусь реформа під назвою «Нова українська школа».

 розпочалася із меблів та обладнання, і це також є необхідним для отримання знань, але жодним чином вона не захищає тих, хто дає учням знання. Через низькі заробітні плати педагоги змушені шукати додаткові джерела доходу, а під час літніх відпусток їдуть закордон. Уже зараз вчителі звільняються. Якщо будуть скасовані діючі доплати, ситуація може стати вкрай критичною» - переконаний Ігор Поліщук.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцька міська рада, вчителі
В тему