25 Вересня 2019
Новини

Звільнили водія, який виганяв матір загиблого Героя з маршрутки

Звільнили водія, який виганяв матір загиблого Героя з маршрутки

Водія маршрутки, який образив матір Героя Сергія Цепуха із Видерти Камінь-Каширського району, звільнили з роботи.

«Сьогодні відбулась конструктивна зустріч з керівником управління транспорту та інфраструктури Волинської обласної державної адміністрації Остапкович Наталією з приводу кричущої поведінки водія, який у різкому тоні спілкувався з матір’ю полеглого бійця Цепух Галиною Іванівною та недопустимо себе вів», – повідомив Руслан Теліпський у Facebook.

Метою зстрічі було поспілкуватись і з перевізником теж, щоби безпосередньо все вияснити та почути його бачення цього конфлікту. Бо те, що звільнено водія, ще не означає, що він щиро співчуває цій мужній жінці, у котрої війна на сході України відібрала сина.

«Життя Сергія Цепуха обірвалось від кулі російського снайпера під Мар’їнкою рік тому, а тут на рідній Волині “місцеві гниди” добивають своєю байдужістю і черствим серцем! Син вже не може заступитись за матір… тому це маємо зробити всі ми з вами!

Продовження буде і ми висвітлимо цю подію повністю, але вже по факту озвучення свого бачення у цьому конфлікті перевізника.

А на разі хочу висловити вдячність за людяність пані Наталії, котра знайшла потрібні слова, щоби підтримати Галину Іванівну!

Ми й надалі будемо щиро прагнути всебічно помагати і морально підтримувати родини Небесного Легіону. Це найменше що ми всі з вами можемо для них зробити – заступитись і знайти добре слово, адже найголовніше, щоб вони справді відчували підтримку і молитву усіх небайдужих волинян і українців, коли цього найбільше потребують! А також – ми будемо реагувати у будь-який доступний законний спосіб на нетолерантне ставлення і кричущі моменти до родин, які за наше мирне і безтурботне існування виховали ГЕРОЇВ!» – зазначив Теліпський.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, герой, камінь-каширський, скандал, водій, звільнення, громадський транспорт
В тему