23 Вересня 2019
Новини

Прогноз магнітних бур у жовтні 2019 року

Прогноз магнітних бур у жовтні 2019 року

У жовтні 2019 року очікуються магнітні бурі і сплески сонячної активності.

Знаючи цю інформацію, метеозалежні люди зможуть певною мірою захиститися від негативного впливу сонця на організм і будуть заздалегідь готові до можливого погіршення самопочуття під час геомагнітних бур.

Прогноз магнітних бурь на жовтень 2019 року

Отже, жовтень обіцяє кілька магнітних сплесків і бур протягом місяця.

Незначні магнітні коливання можливі протягом усього жовтня – 2, 6, 15 і 27 числа.

А ось серйозні магнітні бурі у жовтні 2019 очікуються в кінці місяця – 24, 25 і 26 жовтня.

Як захистити себе від впливу магнітних бур

У період магнітних бур навіть у здорової людини може розболітися голова, з'явитися втома і нездужання, а також безпричинно погіршитися настрій. Тим більше люди, залежні від перепадів космічної погоди, більш чітко відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

У особливо чутливих людей під час магнітних бур організм реагує більш гостро: порушується робота серцево-судинної системи, загострюються хронічні захворювання, може підвищуватися артеріальний тиск і рівень адреналіну в крові, з'являються занепокоєння і страхи.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують не навантажувати себе надмірною фізичною працею, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильного раціону харчування і водного режиму. Також під час магнітної бурі обмежте далекі переміщення і поїздки і обов'язково тримайте під рукою необхідні ліки.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, здоров'я
В тему